Curves

Zespół

Poznaj team efektywnej motywacji

Jesteśmy zespołem doświadczonych trenerów biznesu i sprzedaży, coachów i mentorów. Realizujemy cel, którym jest wdrażanie w przedsiębiorstwach najskuteczniejszej wiedzy i wyników badań efektywnego ich funkcjonowania. Mamy doświadczenie, że stosowanie kompleksowych rozwiązań sięgających do sedna daje lepsze i trwalsze rezultaty, a dzięki temu zadowolonych i efektywnych pracowników bez względu na stanowisko pracy i poziom wykształcenia.

Pokazujemy, że wzrost motywacji pozytywnie oddziałuje na wszystkich członków zespołu i sprawia, że można działać efektywnie, mieć z pracy satysfakcję i samodzielnie kreować przestrzeń wokół.

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia nauczysz się zarządzać zespołem międzypokoleniowym, zwłaszcza z pokoleniem Y i Z

Wierzymy, że zarządzanie i motywowanie godnościowe jest najbardziej efektywną strategią podnoszenia potencjału pracowników, a w efekcie rozwoju i zysku Twojej firmy.

Natalia Pulczyńska
Natalia Pulczyńska
CEO, Practitioner Business Coach, trener biznesu, wykładowca akademicki

Od 8 lat pomaga managerom i właścicielom firm osiągać ponadprzeciętne rezultaty rozwojowe i biznesowe. Założycielka Instytutu Motywacji Efektywnej, jako coach pracująca w oparciu o metodologię CoachWise akredytowaną przez International Coach Federation. Prowadzi procesy coachingowe kadry zarządzającej m.in. dla managerów i dyrektorów regionu dwóch ogólnopolskich banków.

Na Wyższej Szkole Gospodarki prowadzi wykłady i zajęcia warsztatowe dla studentów dziennych, zaocznych oraz podyplomowych (przedmioty: psychologia kierowania i przywództwa, psychologia obsługi klienta, coaching).

Jest praktyczną zwolenniczką zwinnego zarządzania projektami AgilePM® (certyfikat AgilePM® Agile Project Management Foundation nr 04318877-01-E3C1).

Prelegentka licznych konferencji (m.in. Kody Kobiecości), oraz aktywna podczas wydarzeń rozwojowych, np. Bydgoskiego Festiwalu Nauki (wykład: Nowoczesne determinanty efektywnego motywowania pracowników). Prowadzi warsztaty i szkolenia dotyczące motywacji m.in.: Twój klucz do motywacji w biznesie, Naukowe tajemnice motywacji. Regularnie uczestniczy w superwizjach organizowanych przez Izbę Coachingu Oddział Kujawsko-Pomorski.

Absolwentka Akademii Menadżera, Akademii Trenera i studiów podyplomowych Psychologia w biznesie.

Prezes Stowarzyszenia Prometeja zajmującego się szeroko pojętym wsparciem społecznym.

nataliapulczynska.pl

Czytaj więcej Ukryj
Jan Lewandowski
Jan Lewandowski
Sales Director, Practitioner Business Coach, trener biznesu

Coach kryzysowy, członek Polskiego Stowarzyszenia Coachów Kryzysowych oraz Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu (IPTK) , mentor, trener i szkoleniowiec komunikacji miękkiej w sprzedaży z 25-cio letnim stażem w biznesie. Z wykształcenia elektronik z zamiłowania sprzedawca, trener, mentor, szkoleniowiec, coach i coach kryzysowy, wychowawca młodzieży poprzez sport – trener judo.

Doświadczony Menadżer, Coach, Mentor i Szkoleniowiec Zespołów Sprzedażowych, specjalizujący się w szkoleniu kadry Menadżerskiej i jej Zespołów z zakresu psychologii sprzedaży, komunikacji miękkiej werbalnej i niewerbalnej, skutecznego zarządzania Zespołami Sprzedażowymi, Rekrutacji Zespołów Sprzedażowych, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych z klientem oraz w Zespole Sprzedażowym, prowadzenia sesji coachingu Kadry i Członków Zespołów Sprzedażowych, prowadzenia sesji Coachingu Kryzysowego wspierając w kryzysie zawodowym, osobistym służąc pomocą w trudnych sytuacjach zawodowych i życiowych.

Czytaj więcej Ukryj
Dorota Jurzysta
Dorota Jurzysta
Trener biznesu, coach, doradca biznesowy

Trener i doradca, konsultant z zakresu zarządzania, coach (certyfikat ICC, TROP od 2009). Wcześniej menedżer wysokiego szczebla z ponad 15- letnim doświadczeniem w kierowaniu spółkami prawa handlowego (CEO, Prezes Zarządu). Poza zarządzaniem zespołami pracowniczymi odpowiadała m.in. za planowanie strategiczne oraz organizację oddziałów zagranicznych w rejonie Europy Środkowej.

Specjalizuje się w doradztwie partycypacyjnym w obszarze formułowania, planowania i wdrażania strategii rozwoju oraz zwiększania efektywności organizacji. Jest zwolenniczką ewolucji a nie rewolucji stąd bliska jej jest filozofia KAIZEN i wdrażanie i zarządzania LEAN, posiada uprawnienia KAIZEN COACHA. Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu zarządzania oraz LEAN w usługach (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie) oraz psychologii biznesu (ALK w Warszawie). Jest członkiem Instytutu Zarządzania oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Przygotowywała i przeprowadzała proces zmian w licznych firmach rodzinnych w ramach dwóch edycji unijnego projektu, jak również na zlecenia biznesowe. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianej komunikacji, zarządzania zmianą, zarządzania wiekiem, budowaniu zespołów oraz zagadnień związanych ze strategią firm.

Czytaj więcej Ukryj
Aldona Polniak
Aldona Polniak
Praktyk, HR Biznes Partner, konsultant, trener

Doświadczony wieloletni praktyk w zakresie zarządzania najistotniejszym podmiotem biznesu – ludźmi. Ścieżka zawodowa związana od ponad 20 lat z obszarami szeroko rozumianego HR, szkoleniami i wsparciem biznesu. Współpracujący z branżami: FMCG, finansową, przemysłem, usługami – co pozwala na szerokie spektrum odniesienia biznesowego i faktyczne rozumienie procesów wewnętrznych organizacji. Prowadzący spotkania i doradztwo indywidualnie oraz szkolenia. Specjalizuje się w obszarze Zasobów Ludzkich w tym: rekrutacji i zatrudniania pracowników, employer branding, wdrażaniu pracowników, outplacementu, komunikacji.

Absolwentka Politechniki Poznańskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także Psychologii Zarządzania, Akademii Trenera Biznesu. Ciekawa świata i ludzi. Hołdująca przekonaniu, że wyniki szefa i organizacji są rezultatem zaangażowania i współgrania wielu osób. Promująca hasło: Twoje wyniki tworzą ludzie”.

Czytaj więcej Ukryj
Joanna Pulkowska-Ulfig
Joanna Pulkowska-Ulfig
Coach, trener biznesu, doktor nauk medycznych

Psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, akredytowany coach Międzynarodowej Federacji Coachingu na poziomie ACC (ACC ICF), trener biznesu i rozwoju osobistego, doktor nauk medycznych w dziedzinie biologia medyczna oraz wykładowca akademicki.

Współpracuje z firmami, wspierając rozwój pracowników. Pracuje z menedżerami i ich zespołami podczas szkoleń oraz prowadząc indywidualne spotkania w  procesie coachingowym. Bierze udział w badaniach klinicznych,
w których zajmuje się oceną funkcjonowania poznawczego pacjentów. Interesuje się powiązaniami neuronauki z efektywnością fukncjonowania w pracy  Jako terapeutka pomaga swoim klientom w znalezieniu sposobu na poradzenie sobie z życiowymi trudnościami i wspiera ich w procesie przeprowadzenia pożądanej zmiany. Pozostaje w nieustającym zachwycie nad potencjałem tkwiącym
w każdym człowieku.

Przeprowadza szkolenia dla biznesu z zakresu mindfulness i użyteczności praktykowania uważności dla funkcjonowania w pracy. Ponadto, przygotowuje szkolenia z zakresu technik radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami, budowania efektywnego zespołu, komunikacji interpersonalnej, zarządzania sobą w czasie, kreatywnego myślenia oraz motywowania siebie i innych.

Czytaj więcej Ukryj
Tomasz Gordon
Tomasz Gordon
Ekspert MPA, trener biznesu, wykładowca akademicki

Certyfikowany trener biznesu, ekspert testu kompetencyjnego Master Person Analysis, mentor szefów i właścicieli firm. Od ponad 17 lat wspiera menedżerów oraz działy sprzedaży w rozwoju ich kompetencji. Prowadził szkolenia m.in. dla Samsung Electronics Polska, Huawei Polska, PZU oraz Banku Zachodniego WBK. Jego artykuły eksperckie ukazały się m.in. w magazynach „Personel i Zarządzanie”, „Szef Sprzedaży”, „Nowa Sprzedaż”, „As Sprzedaży” i „World Business Class Magazine”. Koordynator innowacyjnych studiów podyplomowych „Akademia Menedżera”. Autor bestselleru „Nowa psychologia zarządzania. Jak błyskawicznie zmotywować tych, którym chce się najmniej” (Onepress, 2020).

W swojej pracy najbardziej kocha możliwość pomagania innym w odkrywaniu ich potencjału. Jest wielkim orędownikiem łączenia sukcesu zawodowego z podnoszeniem dobrostanu prywatnego, ponieważ uważa, że żadne lukratywne posady i pieniądze świata nie są w stanie zrekompensować braku zdrowia, stabilności psychicznej oraz wsparcia najbliższych.
Na rynku szkoleniowym wyróżnia go praktyczny transfer wiedzy naukowej (metod potwierdzonych przez naukę) do biznesu, a także praktyki biznesowej do edukacji akademickiej. Dzięki temu jego działania na obu polach są praktyczne, skuteczne i powtarzalne. Działając na rzecz firm, przekazuje klientom know-how, żeby po skończeniu procesu zmian mogli sami, bez konieczności ciągłego wsparcia, korzystać z wartości (narzędzi, procedur, technik) wniesionych do organizacji.

Czytaj więcej Ukryj
Lucyna Weroniczak
Lucyna Weroniczak
Trener biznesu, coach, doradca biznesowy

psycholog, menadżer, superwizor i rekomendowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coach posiadający certyfikat TROP, wykładowca akademicki. Trener, coach i doradca wspierający rozwój organizacji doradzając i szkoląc kadrę menadżerską firm z branży produkcyjnej, usługowej, edukacyjnej, medycznej itp.. Od 20 lat diagnozuje, rozpoznaje problemy i szuka rozwiązań pozwalające firmie rozwiązać trudności i rozwinąć potencjał.

Trener, coach i doradca wspierający rozwój organizacji doradzając i szkoląc kadrę menadżerską firm z branży produkcyjnej, usługowej, edukacyjnej, medycznej itp.. Diagnozuje, rozpoznaje problemy i szuka rozwiązań pozwalające firmie rozwiązać trudności i rozwinąć potencjał w ramach działającej od 20. lat firmy szkoleniowo-coachingowo-doradczej. Jest praktykiem, tworzyła i zarządzała działem produkcji w przedsiębiorstwie. Swoją wiedzę i doświadczenie przekłada na budowanie strategii wprowadzania zmian autorską metodą opartą zarówno o wiedzę psychologiczną i z zakresu zarządzania. Współuczestniczyła w tworzeniu metodologii i była trenerem wiodącym, i doradcą w I i II edycji ogólnopolskiego projektu Firmy Rodzinne I i II.

Czytaj więcej Ukryj

Dane kontaktowe

509 153 060

E-mail: biuro@instytutmotywacji.pl

Adres:
ul. Toruńska 151 p. 06
85-880 Bydgoszcz

Kontakt
Zapraszamy do kontaktu z nami!
Formularz kontaktowy i newsletter

info Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Motywacji Efektywnej Natalia Pulczyńska, ul. Ogrody 9/23, 85-870 Bydgoszcz. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu kontaktu/odpowiedzi na tylko to zapytanie i nie dłużej niż to konieczne. Dane nie zostaną nikomu udostępnione i nie będą wykorzystane do innych niż zapisanych tu celów. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, do ograniczenia ich przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia Państwa danych. Mogą Państwo także wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do odpowiedzi na zapytanie. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, aby się niezobowiązująco skontaktować przed zawarciem umowy.


Przepisz ciąg znaków do pola poniżej

captcha