Curves

Dlaczego warto?

Motywujemy skutecznie

Unikatowość i skuteczność naszej metody oparta jest o orientację na Twój cel biznesowy –ustalamy wskaźniki i mierniki – konkretne dane liczbowe, dzięki którym będziesz mógł obserwować namacalne efekty i poziom osiągnięcia celu. Poprzez określenie parametrów stanu wyjściowego będziesz miał punkt odniesienia w perspektywie czasu i widział jakie zachodzą zmiany nie tylko w funkcjonowaniu pracowników, ale dodatkowo poprzez namacalne dane liczbowe.

Aktualne badania funkcjonowanie przedsiębiorstw jasno pokazują, że najcenniejszą postawą pracownika wobec pracodawcy jest lojalność – bez niej nawet kluczowy pracownik nie czuje współodpowiedzialności za rozwój firmy, nie wykazuje się zaangażowaniem i uczciwością. My nauczymy Cię jak wykształcać i dbać o lojalność pracowników.

Zastanawiałeś się co zrobić, by pracownicy, których potrzebujesz chcieli pracować właśnie dla Ciebie?
Jest to wyzwanie, przed którym staje coraz więcej firm. Zbuduj z nami środowisko pracy, które będzie przyciągać wydajnych pracowników.

Bądźmy ze sobą szczerzy – menadżer nie jest odpowiedzialny za motywację pracowników – jest odpowiedzialny za kilka innych elementów, które sprawią wyłonienie się w zespole motywacji efektywnej, która prowadzi do uwolnienia potencjału, podniesienia wydajności i zwiększania zysków. Pomożemy Ci te elementy wykształcić i poukładać w spójną całość.

Konkretną ofertę przedstawiamy po dogłębnej analizie Twojej aktualnej sytuacji Twoich potrzeb, Twoich celów oraz naszych obserwacji i wyników badań przeprowadzonych dzięki dedykowanym narzędziom badawczym. 

Nasze wartości:
Fundament naszego działania oparliśmy o kluczowe dla nas wartości, które są dla nas drogowskazem:

  • Rzetelność i wiarygodność – masz pewność, że wykonujemy pracę na najwyższym poziomie i to, co robimy będzie Tobie służyć
  • Partnerstwo – model współpracy na zasadzie partnerskiej zapewnia najlepsze efekty, a współodpowiedzialność obliguje obie strony do konsekwentnego realizowania ustalonych zadań.
  • Wiara w potencjał każdego człowieka– jesteśmy w tym miejscu, gdyż pasjonuje nas praca z ludźmi i odkrywanie ich ukrytych możliwości – Jesteś jedyny i niepowtarzalny – jesteśmy w stanie Ci to udowodnić
  • Szacunek – Twoja firma jest zasobem, który my szanujemy i który rozbudzamy
  • Elastyczność – tworzymy dedykowane spersonalizowane narzędzia badawcze odpowiadające na Twoje potrzeby

Dane kontaktowe

509 153 060

E-mail: biuro@instytutmotywacji.pl

Adres:
ul. Toruńska 151 p. 06
85-880 Bydgoszcz

Kontakt
Zapraszamy do kontaktu z nami!
Formularz kontaktowy i newsletter

info Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Motywacji Efektywnej Natalia Pulczyńska, ul. Ogrody 9/23, 85-870 Bydgoszcz. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu kontaktu/odpowiedzi na tylko to zapytanie i nie dłużej niż to konieczne. Dane nie zostaną nikomu udostępnione i nie będą wykorzystane do innych niż zapisanych tu celów. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, do ograniczenia ich przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia Państwa danych. Mogą Państwo także wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do odpowiedzi na zapytanie. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, aby się niezobowiązująco skontaktować przed zawarciem umowy.


Przepisz ciąg znaków do pola poniżej

captcha